Kde získáváme bylinky k tvoření

Informace o bylinkách, které používáme pro naši výrobu.

Bylinky jsou pro nás hojně využívaným komponentem pro výrobu produktů, proto je pro nás důležité, abyste věděli, kde si bylinky obstaráváme. 

Našim hlavním dodavatelem je společnost Valdemar Grešík – Natura s.r.o.. Jedná se o ryze českou firmu se 100% podílem práce v naší malé zemi, která vznikla již v roce 1990. Za celou dobu, co náš projekt vznikl, jsme zkoušeli i jiné dodavatele, ale žádný z nich neměl natolik kvalitní produkty jako právě tato společnost. Námi vybraný dodavatel má nejen své laboratoře, kde pečlivě svou úrodu zkoumá a testuje, ale je i vlastníkem certifikátu řízení kvality ISO 9001 (https://www.gresik.cz/o-firme/certifikaty/). Další výhodou firmy Valdemar Grešík – Natura s.r.o. je i to, že podporuje české pěstitele i sběrače bylinek v celé naší krásné zemi, za což jsme velice vděční. 

Některé bylinky, které v našich produktech najdete jsou vypěstované přímo námi na zahrádkách naší rodiny. Zejména se jedná o levanduli, rozmarýn, mátu, dobromysl, bazalku, šalvěj, atd. Zahradničení je naší velkou vášní a velice rádi utíkáme od reality přehlcené sociálními sítěmi, závistí a touze po hmotě do zahrádek, kde je klid, zpěv ptáčků a my s naší úrodou. Každým rokem se snažíme pěstovat více a více plodin, abychom pokryli co největší množství objednávek i našimi rostlinkami, které z celého srdce zbožňujeme. 

Věříme, že s výběrem našeho dodavatele bude spokojení. Pokud budete mít jakékoliv dotazy, neváhejte nás kontaktovat buď na našem instagramu nebo na emailu shamanscraft@seznam.cz

Napsat odpověď

Top