O NÁS

Jsme mladý manželský pár ze severu Čech, který se již spoustu let zajímá o magii, ezoteriku a ekologii.

Vzhledem k nabraným zkušenostem jsme se jednoho dne rozhodli, že začneme vyrábět svíčky určené nejen pro rituály, ale také jako ozdoby vašich domovů. Od té doby jsme však ušli opravdu dlouhou cestu, na spoustě místech jsme se inspirovali a náš původní plán se přetvořil v obrovské poslání.

V dnešní době se snažíme pro vás stále rozšiřovat sortiment a mimo ruční výrobu již máme k dostání více a více magických či relaxačních pomůcek. Avšak spoustu našich výrobků můžete stále využít jen pro rozjasnění vašich obydlí. Jelikož s vaší podporou a krásnými slovy, které nám od vás stále chodí rosteme, zdokonalujeme se a učíme se nové věci, rozhodli jsme se i vás posouvat dál jak v magii a vědostech, tak po stránkách osobnostních.

Pokud vás tedy zajímá více, určitě se podívejte na náš blog či instagram, kde je spoustu užitečných informací přesně pro vás. Děkujeme vám za podporu. Velice si vás a vašeho zájmu vážíme.

S láskou a pokorou Ruth a Michael.

Top

Naši milovaní zákazníci, velmi vám děkujeme za přízeň.

Dovolujeme si vás upozornit, že od 16.6. do 2.7. čerpáme dovolenou a budeme mimo ČR. V tomto datu budeme přijímat objednávky i vystavovat faktury (Pravděpodobně s menším prodlením vystavení dokladu a zaslání na e-mail, ale do 48 hodin bude faktura zaslána. Pokud ne, dejte nám prosím vědět pomocí e-mailu nebo Instagramu.), ale nebudeme balíčky zasílat. Všechny objednávky začneme připravovat a odesílat až v týdnu od 3.7.2023. Děkujeme za pochopení a přejeme příjemný příchod léta.

S láskou, Ruth a Michael.