Regenerace těla a mysli 2. část

V druhé části toho článku najde dalších 5 našich rad na relaxaci. Budeme moc rádi, když se navzájem budeme moci inspirovat. Odpočinek je totiž velmi důležitý pro zachování našeho duševního a tím pádem i fyzického zdraví.

Přátelé, pro dnešek jsme si pro vás připravili 2. část regenerace těla a mysli. Pro tentokrát se podívame na dalších 5 technik, které používáme k relaxaci našeho fyzického u duševního stavu. Tak pojďme na to!

  1. Procházka v přírodě

Ve chvílích, kdy už jsme opravdu vyčerpaní a to zejména po duševní stránce, lesy a louky jsou naší naprosto spásou. Jelikož nás k přírodě pojí obrovské pouto, vždy je schopna nám dát tolik energie, koik zrovna potřebujeme. Proto pokud cítíte únavu či na vás jde nějaká menší depka, příroda je rozhodně schopna vám nabídnou svou láskyplnou náruč. My jdeme vždy bu’d do lesa za barákem nebo pokud nechceme potkat nikoho další, tak jedeme na okraj města a jen se procházíme mezi stromy. Ruth také miluje vodu, proto se vždy vydáváme na místo, kde teče nějaká malá řeka či vodopádek. V klidu si omyjeme ruce a obličej v tekoucí vodě. Občas, pokud to počasí dovolí, se jen pobrouzdáme na břehu a necháme magii tekoucí vody odnést vše, co nás trápí. 

  1. Moderní technologie

Pokud máme zrovna náladu, kdy nechceme dělat nic extra magického a opravdu jen chceme vypnout mysl a trochu se pobavit, je pro nás v pořádku si lehnout do postele a pustit si film nebo si zahrát nějakou tu počítačovou hru. Magie opravdu po nikom nevyžaduje, aby se zcela odstřihl od dnešní doby a malých radostí, které moderní technologie přináší, ale nic se nemá přehánět. 

  1. Hudba

Naší velkou vášní je nejen zpěv, ale i hra na hudební nástroje. Je jedno, jestli si myslíte, že umíte zpívat nebo ne. Je jedno, zda-li jste se někdy učili na klavír, housle, kytaru nebo jiný nástroj. Vše jde dělat jednoduše a intuitivně. My máme doma africký buben a každý 2 své hlasivky, proto pokud chceme nejaký energičtější náboj energie, rozhodně volíme i tuto metodu. Již od pradávna se ví, že hudba léčí a pokud si ji uděláte sama, tím lépe. 

  1. Tvoření

Věříme, že každý z vás má nadání na nějaké umění či tvoření. My jsme se tedy rozhodli výtvory z naší dílny prodávat, ale pokud si byt vyzdobíte svým vlastním uměním, není to vůbec na škodu. Někdo má nadání na malování, někdo na tvoření figurek z nějaké hmoty, někdo má zase rád tvorbu šperků. Je toho tolik, že kdybychom to chtěli vypsat, tak by nám na to papír nestačil. Proto se posaďte, zamyslete se, jaké umění či tvoření vás dělá šťastnými a směle do toho! 

  1. Spánek

Věříme, že toto vás opravdu nepřekvapí. Ano, opravdu je to tak jednoduché. Spánek léčí a je skvělé, když se na chvilku zamyslíte nad tím, zda-li je váš spánek zdraví, zda-li ho něco nebo někdo neruší, zda-li ho máte dostatek. My do dnešní doby bojujeme s tím, že chodíme spát pozdě a spánku máme často dost málo, proto vřele z vlastní zkušenosti doporučujeme opravdu si udělat i v této zcela běžné činnosti trochu pořádek. Zjistěte, jak dlouho potřebujete spát a od kolika do kolika hodin, abyste druhý den byli plní energie a vitality. 

Věříme, že v těchto dvou článcích jsme shrnuli většinu našich relaxačních technik. Věříme, že nám jich tu ještě spoustu chybí a budeme se velmi těšit, až se inspirujeme tím, co vám dodává energii a pomáhá vám nastolit stabilitu. 

S láskou a pokorou

Ruth a Michael

Napsat odpověď

Top

Naši milovaní zákazníci, velmi vám děkujeme za přízeň.

Dovolujeme si vás upozornit, že od 16.6. do 2.7. čerpáme dovolenou a budeme mimo ČR. V tomto datu budeme přijímat objednávky i vystavovat faktury (Pravděpodobně s menším prodlením vystavení dokladu a zaslání na e-mail, ale do 48 hodin bude faktura zaslána. Pokud ne, dejte nám prosím vědět pomocí e-mailu nebo Instagramu.), ale nebudeme balíčky zasílat. Všechny objednávky začneme připravovat a odesílat až v týdnu od 3.7.2023. Děkujeme za pochopení a přejeme příjemný příchod léta.

S láskou, Ruth a Michael.